پیام تبریک معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده طی پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را به اهالی فرهنگ و هنر تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و چهارم آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتابخوانی است. کتاب، محصول تجربه های بشری و خلاقیت های ذهنی و آموخته های دراز مدت انسان است. کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می کند و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل های آینده ماندگار می شود.

مطالعه کتاب و کتابخوانی از دغدغه های اصلی فرهنگی ایران اسلامی و ضرورت جامعه امروزی است که ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ آن نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است که این امر مهم، همراهی و مشارکت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی را می طلبد.

اینجانب به نوبه خود ضمن گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از تلاش و کوشش خالصانه کتابداران دانشکده علوم پزشکی لارستان و سایر تلاشگران عرصه اندیشه و قلم، در مسیر ترویج علم و دانش و آماده سازی منابع علمی و امکانات کتابخانه ای نهایت تشکر و قدردانی را دارم.  

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.