مراسم بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار گردید:

Home » اخبار و رویدادها » مراسم بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار گردید:

به گزارش روابط عمومی مدیریت تحقیقات و فناوری، صبح روز سه شنبه پنجم آذر ماه سال ۱۳۹۸ در مراسمی به منظور بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  با حضور جناب آقای دکتر رضایی رئیس بیمارستان امام رضا (ع) ، سرکار خانم صدیق رئیس دانشکده پرستاری حضرت زینب (س)، مسئولین، مدیران، اساتید، دانشجویان و کتابداران دانشکده علوم پزشکی لارستان، از کتابداران این دانشکده در چهار قسمت کتابدار برتر آموزشی (سرکار خانم موهبت شیوخی)،  درمانی (سرکار خانم زهرا اخوت) ، بهداشتی (سرکار خانم مهرنوش عسگری) و کتابدار پیشکسوت (سرکار خانم زینت شکفته) و همچنین خیر محترم کتابخانه بیمارستان امام رضا (حاج یونس راستی) تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم سرکار خانم عبداله پور و سرکار خانم شیوخی گزارشی از وضعیت کتابخانه های مرکزی، دانشکده و بیمارستان و اقدامات انجام شده در سال ۱۳۹۸ در راستای بهبود کیفیت خدمات رسانی به علاقمندان به کتاب و کتابخوانی ارائه نمودند. در ادامه جناب آقای دکتر رضایی ضمن تبریک این ایام خصوصا به همکاران کتابدار ، از زحمات کتابداران و همچنین خیر محترم جناب آقای حاج یونس راستی که  به همت ایشان تجهیز کتابخانه بیمارستان انجام گردیده است تقدیر نمودند.

در حاشیه این مراسم نیز ، کتابخانه بیمارستان امام رضا با حضور شرکت کنندگان مورد بازدید قرار گرفته و رسما رونمایی گردید. همچنین در مراسمی تحت عنوان پویش خرید کتاب ، مبالغی جهت خرید و اهداء کتاب به کودکان بستری در بخش اطفال بیمارستان تهیه و با حضور شرکت کنندگان به این کودکان اهداء گردید.  

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم